PLMA

Rośniemy, działamy, rozwijamy się. W dniach 29-30 maja 2018 r. w Amsterdamie ESTETICA GROUP miała przyjemność zaoferować swoje produkty jako ekskluzywny wystawca na targach PLMA World of Private Label w kategorii ZDROWIE I URODA.

PLMA to organizacja non-profit, założona w 1979 r. zrzeszająca producentów Private Label. Od 2017 r. ESTETICA GROUP należy do tego szanowanego grona. W chwili obecnej organizacja zrzesza 4000 członków na całym świecie.

 

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że podczas targów PLMA World of Private Label AMSTERDAM  zostaliśmy szczególnie wyróżnieni. Nasze kosmetyki marki Czyste Piękno - intensywne dwufazowe zabiegi na twarz, szyję i dekolt - Hydroodnowa i Active Regeneracja, składające się z hydro maski i wysokoskoncentrowanego serum w strzykawce, zostały nagrodzone w kategorii NEW PRODUCT EXPO jako produkty innowacyjne, o najwyższej skuteczności i jakości. Decyzją Organizatora były prezentowane wszystkim uczestnikom targów, jako produkty podążające za najnowszymi trendami w kosmetyce.