Walka z czasem

"Żyjemy w świecie, w którym młodość i witalność odgrywa pierwszoplanową rolę w postrzeganiu statusu kobiety, zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym. Szybkie tempo życia wymusza na kobiecie potrzebę znajdowania ekspresowych rozwiązań, skutecznie eliminujących problem skóry, który w danym momencie uważa ona za istotny i priorytetowy. Wydłużenie wieku biologicznego człowieka stwarza bezwzględną potrzebę maksymalnego wydłużenia atrakcyjności wizualnej."

 

Niezależnie od tego jak młodo się czujemy, czas płynie nieubłaganie i każdy dzień pozostawia na naszej skórze widoczne ślady.

Patrząc w lustro zauważamy drobne zmarszczki mimiczne wokół oczu lub ust, przesuszenie skóry, przebarwienia. Z wiekiem zwracamy uwagę na coraz większe bruzdy, brak napięcia i elastyczności skóry, opadający owal twarzy…

Współczesne metody medycyny estetycznej pozwalają nam na intensywną korektę tych zmian, jednak zabiegi te w wielu przypadkach są inwazyjne, bolesne i kosztowne.  

Skuteczną alternatywą dla tych metod jest PROFILAKTYCZNA i KONSEKWENTNA pielęgnacja zaawansowanymi dermokosmetykami, na bazie sprawdzonych oraz potwierdzonych badaniami składników aktywnych jakości farmaceutycznej, połączona z odpowiednią dietą i z zachowaniem zdrowego trybu życia.

Walka z czasem, skierowana na zachowanie urody oraz przywrócenie młodzieńczego wizerunku to wyzwanie, które Estetica Group podejmuje codziennie w trosce o dobre samopoczucie i akceptację siebie na każdym etapie życia bez względu na wiek.

Kosmetyki Dermo Pharma spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zawierają skuteczne, skoncentrowane i hipoalergiczne formuły, idealnie skrojone dla różnych potrzeb skóry, w tym dla najbardziej wrażliwej. Dzięki wiedzy i nowoczesnej technologii stanowią ekspresowe rozwiązania na najważniejsze problemy skóry dla osób, które „żyją w biegu” i nieustającym stresie.

„Piękna w biegu” – z Dermo Pharma to możliwe!