• 8 czerwca 2018

  PERŁY RYNKU KOSMETYCZNEGO 2018 - 2 brązowe medale dla marki Czyste Piękno!

  Z radością informujemy, że nowości kosmetyczne Czyste Piękno zostały nagrodzone przez Jurorów tegorocznej edycji ogólnopolskiego badania „Perły Rynku Kosmetycznego 2018” zdobywając 2 brązowe medale: MASKI DO TWARZY CZYSTE PIĘKNO w kategorii "Kompleksowa pielęgnacja twarzy maski, maseczki" oraz KAWOWE PILINGI DO CIAŁA – DRENAŻ KOSMETYCZNY CZYSTE PIĘKNO w kategorii "Kosmetyki do ciała". Uroczysta Gala podsumowująca wyniki badania odbyła się 7 czerwca w Hotelu Bellotto w Warszawie. Szacowne Jury - prezesi sieci handlowych i szefowie zakupów wyłonili NAJLEPSZE NOWOŚCI wprowadzone do dystrybucji między 1 marca 2017 r. a 01 marca 2018 r. 

   

  więcej
 • 8 czerwca 2018

  MASKI Czyste Piękno - NEW PRODUCT EXPO'2018 na targach PLMA w Amsterdamie

  Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że podczas tegorocznych targów PLMA World of Private Label AMSTERDAM  odbywających sie w dniach 29-30 maja 2018 w Amsterdamie zostaliśmy szczególnie wyróżnieni. Nasze kosmetyki marki Czyste Piękno - intensywne dwufazowe zabiegi na twarz, szyję i dekolt - Hydroodnowa i Active Regeneracja, składające się z hydro maski i wysokoskoncentrowanego serum w strzykawce, zostały nagrodzone w kategorii NEW PRODUCT EXPO jako produkty innowacyjne, o najwyższej skuteczności i jakości. Decyzją Organizatora były prezentowane wszystkim uczestnikom targów, jako produkty podążające za najnowszymi trendami w kosmetyce.

  więcej
 • 15 czerwca 2017

  Czerwiec 2017 - QLTOWY KOSMETYK 2017 dla Chlapu Chlap

  QLTOWY KOSMETYK 2017 - prestiżowa nagroda dla linii kąpielowej Chlapu Chlap Estetica Group  w kategorii KOSMETYKI DLA DZIECI. "Produkty Chlapu Chlap zachęcają do kąpieli, pobudzają wyobraźnię i spostrzegawczość, uczą...”


   

  więcej
 • 10 września 2016

  Wrzesień 2016 - Złota Perła Rynku Kosmetycznego 2016 dla Nature de Marseille

  ZŁOTO dla Nature de Marseille Estetica Group w kategorii kosmetyków do kąpieli i pod prysznic - marki wyróżnionej spośród 160 produktów, zgłoszonych przez 33 firmy, w 12 kategoriach, w tegorocznym plebiscycie Perły Rynku Kosmetycznego. Nagrodę przyznało profesjonalne jury przedstawicieli sieci drogeryjnych i drogeryjno-aptecznych oraz praktyków handlu. ZŁOTO dla Nature de Marseille potwierdza najwyższą jakość marki oraz jej wysoki potencjał sprzedażowy. Ta prestiżowa nota jest jednocześnie wyróżnieniem za niezwykłe walory zapachowe i pielęgnacyjne (zawartość naturalnych składników). W linii: nawilżające żele do kąpieli i pod prysznic z naturalnymi olejkami 300 ml, żele do mycia rąk 300 ml, balsamy do ciała 200 ml, naturalne mydła owsiane 100 g, sole do kąpieli z naturalnymi olejkami 650 g, kostki musujące do kąpieli 80 g

  więcej
 • 5 stycznia 2016

  Styczeń 2016 - Estetica Group nagrodzona godłem Polish Exclusive Roku 2015!

  Prestiżowa nagroda Polish Exclusive Roku 2015 dla Estetica Group. Laureatami godła Polish Exclusive są marki selektywne o ugruntowanej pozycji, silne wizerunkowo oraz identyfikowane z komfortem i luksusem. Otrzymanie nominacji do konkursu stanowi uhonorowanie pozycji firmy, podkreślenie jej wkładu w rozwój rynku branżowego oraz autorytetu, jakim cieszy się wśród konsumentów i specjalistów. Zwycięzcy są wyłaniani przez kapitułę konkursu, w skład której wchodzą: eksperci ds. marketingu, przedstawiciele mediów, agencji reklamowych i PR, portali biznesowych oraz laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu. Przyznana nagroda jest uwieńczeniem wytrwałej i metodycznej pracy ESTETICA GROUP na rzecz rozwijania innowacyjnych marek kosmetycznych, w tym wiodącej dla grupy, marki Dermo Pharma Skin Repair Expert, Czyste Piękno, Nature de Marseille.

 • 17 czerwca 2010

  Czerwiec 2010 - Perła Rynku FMCG dla seria produktów SPA&Beauty marki Estetica

  Czerwiec 2010 - seria produktów SPA&Beauty marki Estetica została wyróżniona w prestiżowym konkursie Perły Rynku FMCG na najbardziej udane produkty wprowadzone na rynek w 2010 roku.

  więcej
 • Rok 2004 - Doskonałość Roku dla serii Au Lait Scottish Fine Soaps

  Rok 2004 - oferowane przez nas kosmetyki kąpielowe z serii Au Lait Scottish Fine Soaps zostały wyróżnione nagrodą Doskonałość Roku przyznawaną przez Twój Styl.

  więcej